Działka budowlana Domasław
Domasław, dolnośląskie
- 674 250 zł
- 1 550 m²
- 435 zł/m²
Edward
Skontaktuj się
Działka budowlana Domasław
Domasław, dolnośląskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Działka budowlana Domasław
Zaktualizowane: 20 maja 2026
674 250 zł 1 550 m² 435 zł/m²
nieregularnyMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 674 250 zł (435 zł/m²)
- Działka: budowlana, 1 550 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Open Home Group, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 1724/13327/OGS
Lokalizacja
- Adres: Domasław, Kobierzyce, wrocławski, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Działka budowlana 1556 m2 w MPZP oznaczona symbolem 48 MN - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą.
DOMASŁAW / KOBIERZYCE / WROCŁAW / SUPER DZIAŁKA BUDOWLANA 1556 M2
Działka budowlane nr 375/5 Domasław, gmina Kobierzyce.
Działka o powierzchniach 1556 m2, położona w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej
Prąd na działce (ZK). Pozostałe media (woda i prąd) miejskie przy ul. (...)
789 661...
789 661 961