Budynek użytkowy Domasław
Domasław, dolnośląskie
- 28 500 zł
- 1 440 m²
- 19,79 zł/m²
Oskar Winiarski
Skontaktuj się
Budynek użytkowy Domasław
Domasław, dolnośląskie
zaktualizowane:
10 kwietnia 2026
Budynek użytkowy Domasław
Zaktualizowane: 10 kwietnia 2026
28 500 zł 1 440 m² 19,79 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
budynek wolnostojący
handlowo-usługowe
1 200 m²
1
Zobacz na mapie
Rodzaj budynku:
budynek wolnostojącyPrzeznaczenie:
handlowo-usługowePowierzchnia działki:
1 200 m²Kondygnacje:
1Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 28 500 zł (19,79 zł/m²)
- Dostępny: marzec 2026
- Budynek: 1 440 m²
- budynek wolnostojący, 1 piętro
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Działka: 1 200 m²
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Media: prąd, kanalizacja; ogrzewanie: własne
- Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (20 miejsc parkingowych)
- Źródło: biuro nieruchomości: JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o., zaktualizowane: 10.04.2026
- numer ogłoszenia: 27/4112/OHW
Lokalizacja
- Adres: Domasław, Kobierzyce, wrocławski, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1320,02m2 oraz część biurowo-socjalna -119,09m2.
Obiekt zlokalizowany jest bezpośrednio przy zjeździe z S8.
STANDARD OBIEKTU:
wysokość budynku 12,25 m, wysokość hali w świetle 10,03 m,
betonowa posadzka zawarta na gładko,
maksymalne obciążenia dopuszczalne: równomiernie rozłożone -30,0 kN/m2, obciążenie od stopy regału 17,5*11cm- 69,0 kN/m2, nacisk wózka z ładunkiem- 42,0 kN/m2,
bramy (...)
609 222...
609 222 539